• Удар на Роналдо от въздуха, топката тупка и прехвърля, както Кирали, така и вратата.

• Кристиан немет заменя Адам Салай.

70'
  • Греда за Унгария!

64'
  • Нов гол в мача, който отново е дело на Кристиано Роналдо! Този път звездата на Реал Мадрид се възползва от прекрасен пас на Рикардо Куарешма, който се появи на терена минута по-рано, и с глава препарира Кирали.

62'
  • Куарешма заменя Андре Гомеш за Португалия.

61'
  • Непримиримата Унгария отново излиза напред в резултата, и отново в кошмар за португалците се превръща Балаш Джуджак. След изпълнение на свободен удар, топката рикошира в стената и отново попадна в Джуджак. Той пое, залъга двама бранители на противника и стреля по диагонала. Коженото кълбо рикошира в крака на Нани и отново остави безпомощен Руи Патрисио!

55'
  • Фамозен гол на Роналдо за 2:2! Жоао Марио се понесе по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Роналдо с пета не остави никакви шансове на Кирали!

50'
  • Балаш Джуджак бележи втори гол във вратата на Португалия. Само минута след подновяването на играта, Унгария получи правото да изпълни пряк свободен удар. Капитанът Джуджак застана зад топката и стреля силно, топката рикошира в стената и излъга Руи Патрисио за 2:1.

47'
  • Барнабаш Беше заменя Золтан Гера.

46'
  • Ренато Санчес заменя Жоао Моутиньо за Португалия.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Опит на Салай да прехвърли Патрисио с далечен удар, вратарят на Португалия обаче лови.

45'
  • Гол за Португалия! Кристиано Роналдо намира по фамозен начин Луиш Шани в наказателното поле, който незабавно стреля в близкия ъгъл и изравнява резултата. Роналдо успя да намери своя партньор в предни позиции с пас през почти цялата отбрана на Унгария.

42'
  • Страхотен шанс за Унгария. Ловренчич получава отдясно, където е абсолютно сам, пробва пас към Салай, но Пепе се намесва в последния момент и чисти в корнер.

41'
  • Пряк свободен удар за Португалия! За пореден път зад топката застава Роналдо, който стреля разочароващо в аут.

35'
  • Жълт картон за Золтан Гера.

34'
  • Хубав пробив на Ловренчич по дясното крило, последва центриране към Салай, но този път защитник на Португалия предотвратява опасността.

31'
  • Удар на Кристиано Роналдо от фаул, Габор Кирали спасява и избива в корнер.

29'
  • Роналд Юхаш също получава жълт картон.

28'
  • Удар на Акош Елек, но този път Патрисио спасява.

24'
  • Удар на Кристиано Роналдо от фаул, който след рикошет попада в ръцете на Габор Кирали.

23'
  • Страхотен гол на Золтан Гера! 37-годишният ветеран на Унгария се възползва по отличен начин, след като отбраната на Португалия не успя да изчисти добре топката след центриране от корнер. Гера овладя пред наказателното поле и с прекрасен удар от близо 25 метра я прати неспасяемо в левия ъгъл на вратата.

19'
  • До този момент тимът на Фернандо Сантош е изпълнил пет корнера, срещу само един за Унгария.

18'
  • Уадр на Роналдо с глава, след рикошет топката излиза в нов корнер за Португалия.

16'
  • Рихард Гузмич получава жълт картон за фаул срещу Нани.

14'
  • Фаул пред вратата на Португалия. Удобна ситуация за центриране пред Руи Патрисио.

12'
  • Центриране на Елисеу в наказателното поле, където Нани стреля, но над вратата.

11'
  • Нов ъглов удар в полза на Португалия.

11'
  • Контраатака за Португалия, Пепе пробива отлично по лявото крило, но в последния момент топката му е изчистена в корнер.

8'
  • Корнер в полза на Унгария.

7'
  • Отборът на Португалия се настани трайно в половината на своя противник в първите минути на мача.