• Край на двубоя. Уелс се класира за 1/4-финалите на европейското първенство.

• Северна Ирландия пробва всичко в последните минути, но не успя да изравни.

• Късо разиграване на пряк свободен удар за Уелс, но атаката свърши бързо.

90+2'
  • Добавеното време е 4 минути.

90+1'
  • Пряк свободен удар за Уелс. Късо разиграване, после уелсците спечелиха странично хвърляне и позабавиха играта.

89'
  • Последна смяна за Северна Ирландия. Всичко или нищо за Майкъл О`Нийл. Гарет Макоули излиза, влиза Джош Магенис.

85'
  • Джонатан Уилямс и Ашли Уилямс се сблъскаха на терена и трябваше да получат лекарска помощ.

83'
  • МакГин нацели топката с глава, но тя мина встрани от вратата на Уелс.

82'
  • Смяна в Северна Ирландия. На мястото на Норууд влиза МакГин

80'
  • Северноирланцедът Гарет Макоули си заби ефектен автогол, пронизвайки собствения си вратар. Хал Робсън-Кану беше близо до топката, но беше изпреварен от северноирландския национал.

75'
  • Хенеси успя да излезе напред и да изчисти топката, за да предотврати опасност пред вратата си.

71'
  • Смяна и в състава на Северна Ирландия. На мястото на Джейми Уорд влиза Конър Уошингтън.

70'
  • Жълт картон за Стивън Дейвис за нарушение

69'
  • Втора смяна в състава на Уелс. На мястото на Джо Ледли влиза Джонатан Уилямс.

63'
  • Нийл Тейлър получава жълт картон за професионално нарушение.

59'
  • Пряк свободен удар за Уелс. Зад топката застана Гарет Бейл и стреля великолепно, но МакГовърн се намеси добре.

58'
  • Норууд регистрира опасен шут към вратата на Хенеси.

56'
  • Смяна в състава на Уелс. На мястото на Воукс влиза Робсън-Кану.

56'
  • Сам Воукс направи сериозен пропуск пред вратата на Северна Ирландия, след като от няколко метра прати топката встрани от вратата.

54'
  • Пряк свободен удар за Северна Ирландия. Късо разиграване, Кори Еванс центрира, но последва сингал на английския съдия Мартин Аткинсън за нарушение на Джони Еванс.

51'
  • Джеймс Честър се намеси великолепно при атака на Лафърти по посока вратата на Уелс.

49'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Париж.

46'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Стюърт Далас получава първият жълт картон в двубоя, а при продължаване напред на тима за Северна Ирландия той ще го пропусне, тъй като му е втори в турнира. Нарушението беше срещу Бейл.

44'
  • След корнера футболистите на Уелс се справиха със ситуацията.

40'
  • Северна Ирландия получи право да изпълни пряк свободен удар, центрирането от Норууд беше изчистено от бранител на Уелс в корнер.

39'
  • Двата тима опитват да организират опасни атаки и към двете врати, но чистите голови положения липсват.

• Честър надигра Лафърти при опасна атака за Северна Ирландия.

31'
  • Норууд центрира от пряк свободен удар към наказателното поле на Уелс, но там бранителите на уелския тим се справиха със ситуацията.

30'
  • След центрирането от корнера, нямаше футболист на Северна Ирландия, който да засече кълбото към вратата на Уелс.

23'
  • Джейми Уорд стреля към вратата на Хенеси, но вратарят на Уелс изби в корнер.

22'
  • Атмосферата по трибуните е невероятна, но попадения няма.

• Аарън Рамзи вкара топката във вратата на Северна Ирландия, но той беше в положение на засада.

19'
  • Аарън Рамзи центрира от пряк свободен удар, но Воукс прати топката встрани от вратата.

17'
  • Аарън Хюз се намеси авторитетно при атака към вратата на Северна Ирландия от страна на Гънтър.

15'
  • Рамзи беше изпреварен от Макговърн при центриране отдясно по атаката на Уелс.

12'
  • След изпълнението на корнер от страна на северноирландците, не последва нова опасност за Уелс.