• 120’ (д) Якуб Блашчиковски
  • 120’ (д) Гжегож Криховяк
  • Полша е първият четвъртфиналист на UEFA EURO 2016!

120'
  • Гжегош Криховяк праща Полша на четвъртфинал след великолепно изпълнена пета дузпа!

120'
  • Рикардо Родригес вкарва за 4:4!

120'
  • 4:3 за Полша! Куба Блашчиковски е точен!

120'
  • 3:3! Фабиан Шер вкарва и запазва шансовете на Швейцария!

120'
  • Гол! Камил Глик с много мощен удар, който не оставя шанс на Зомер!

120'
  • Шакири вкарва за 2:2 при дузпите!

120'
  • Аркадиуш Милик дава аванс на Полша, въпреки че Зомер уцели ъгъла и докосна топката!

120'
  • 1:1! Роберт Левандовски с перфектно изпълнение!

120'
  • 1:0 при дузпите! Щефан Лихщайнер вкарва!

120'
  • Край на продълженията! Ще има дузпи!

120'
  • Разбъркване в наказателното поле на Швейцария, Зомер не излезе по най-добрия начин, но Блашчиковски не успя да се възползва.

119'
  • Сеферович центрира опасно в наказателното поле, Дердийок успя да засече, но не и така, че да затрудни Фабиански.

118'
  • Йоан Джуру получава жълт картон за нарушение срещу Пешко.

117'
  • Невероятен шанс за Швейцария. Шакири центрира перфектно за Дердийок, който стреля с глава останал очи в очи с Фабиански. Полският вратар обаче спаси!

113'
  • Шакири размина двама поляци встрани на наказателното поле, центрирането му е избито в корнер.

110'
  • Продължителна швейцарска атака, Сеферович центрира към Дердийок, но Глик избива с глава в корнер.

108'
  • Начало на второто продължение!

106'
  • Край на първото продължение!

105+1'
  • Още една смяна за поляците. Славомир Пешко влиза на мястото на Камил Гросицки.

104'
  • Първа смяна за Полша. Мачжински напуска игра, на негово място Томаш Йодльовиец

102'
  • Начало на първото продължение!

91'
  • Край на редовното време! Ще има продължения!

90+4'
  • Милик стреля от пряк свободен удар, но в аут.

90+3'
  • Край на мача

• 4 минути добавено време.

90'
  • 1:1! Швейцария изравнява след изумителен гол на Джердан Шакири, който определено може да бъде определен за гол на турнира! След рикошет топката стигна до Шакири, който с изумително изпълнение на странична ножица вкара за 1:1!

82'
  • Невероятен шанс за Швейцария! След центриране в наказателното поле и разбъркване, топката стигна до Джердан Шакири, чийто мощен удар разтресе напречната греда!

78'
  • Трета смяна за Швейцария. Желсон Фернандеш влиза на мястото на Валон Бехрами.

77'
  • Рикардо Родригес стреля по перфектен начин от пряк свободен удар, Лукаш Фабиански обаче спасява с още по-впечатляващо действие.

73'
  • Пишчек пробва диагонален изстрел от границата на наказателното поле, топката обаче минава над вратата.

71'
  • Ерен Дердийок влиза на мястото на Адмир Мехмеди.

70'
  • Лукаш Фабиански лежи на тревата, след като се сблъска тежко с Бреел Емболо.

66'
  • Бреел Емболо влиза на мястото на Блерим Джемайли.

58'
  • Първи жълт картон и за играч на Полша. Получава го Артур Йенджейчек за нарушение срещу Лихщайнер.

57'
  • Фабиан Шер получава жълт картон за много грубо нарушение срещу Роберт Левандовски. Шер ще пропусне евентуалния следващ мач на Швейцария на Европейското.

55'
  • Опасна атака на Полша, Блашчиковски стреля опасно от дъгата на наказателното поле, Зомер избива в корнер.

53'
  • Шакири изстреля снаряд към Фабиански, който обаче боксира.

51'
  • Левандовски опита интересен изстрел от място, Зомер обаче внимава и лови.

50'
  • Шакири пробива много опасно отляво, но острият му пас е блокиран.

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Камил Гросицки опита изстрел от задна ножица, но той бе неточен.

45+1'
  • 1:0 за Полша! Камил Гросицки проби в наказателното поле и подаде към Куба Блашчиковски, който с прецизен удар покрай Зомер реализира първия гол в двубоя и своя втори на турнира!

39'
  • Джемайли стреля извън наказателното поле, а след рикошет топката стана много коварна. Фабиански обаче успя да избие в корнер.

38'
  • Фабиан Шер се оказа в отлична позиция. След центриране от корнер защитникът бе оставен непокрит в наказателното поле и стреля с глава, но в ръцете на Фабиански.

35'
  • Нов пропуск на Милик! Центриране в наказателното поле, Милик поема топката, но от воле не успя да уцели вратата!

33'
  • Гросицки стреля към вратата на Полша, но е неточен.

31'
  • Центрирането от ъгловия удар намери Гжегош Криховяк, чийто удар с глава минава над вратата.

29'
  • Великолепен пробив на Гросицки отляво, в крайна сметка Бехрами избива в корнер.

28'
  • Рикардо Родригес пробва изстрел от над 25 метра, далеч в аут.

25'
  • Блерим Джемайли засече с глава центриране от корнер, но топката излиза над вратата.

23'
  • Полша продължава да е по-добрият отбор на терена, а Аркадиуш Милик продължава да е този, който отправя ударите е Милик. Нападателят стреля силно след центриране от корнер, но топката излиза в нов корнер.

19'
  • Шакири пробива отляво и подава хиро към Джемайли, чийто удар среща външната страна на мрежата.

10'
  • Гросицки с великолепно центриране в наказателното поле към Милик, който играе с глава, но слабо и в ръцете на Зомер.

6'
  • Опасна атака на Полша, Левандовски е с топката вляво на вратата, но пасът му е блокиран.

5'
  • Страхотен пропуск за Полша още след 20 секунди игра! Топката се озова в Аркадиуш Милик, който от отлична позиция не успя да уцели рамките на вратата!