1 : 0

• 87’ Жерар Пике
  • Край на мача

90+6'
  • Владимир Дарида получи отлична възможност да изравни, след като се възползва от неубедителна изява на испанците в защита, но от десетина метра стреля право в Де Хеа, който изби

90+2'
  • Давид Павелка на мястото на Росицки

88+6'
  • Гол за Испания. Тимът успя да реализира в крайна сметка. Андрес Иниеста центрира в наказателното поле, а Жерар Пике засече с глава за 1:0.

87'
  • Йозеф Шурал на мястото на Гебре Селасие

87'
  • Нолито напуска, в игра - Педро Родригес

82'
  • Лафата на мястото на Несид

76'
  • Неточен удар на Давид Силва от границата на наказателното поле.

73'
  • Смяна в състава на Испания. Фабрегас напусна, на негово място Алкантара.

70'
  • Сеск Фабрегас изчисти топката буквално от голлинията след удар на Гебре Селасие.

66'
  • Алваро Мората отстъпва мястото си на Аритс Адурис

63'
  • Жълт картон за Давид Лимберски.

62'
  • Удар по земя на Андрес Иниеста, петър Чех лови без проблеми.

61'
  • Шанс за Чехия, центриране от фаул, Роман Хубник засече, но Де Хеа лови.

58'
  • Дъжд заваля на стадиона в Тулуза, появи се и вятър.

55'
  • Серхио Рамос опита да завърши получило се разбъркване в наказателното поле, но беше блокиран.

47'
  • Роман Хубник едва не си вкара автогол в началото на второто полувреме, след центриране на Алваро Мората.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Чехия най-после създаде положение, ударът на Несид обаче беше спасен от Давид де Хеа.

45+1'
  • Петър Чех спаси мрежата си след удар на Жорди Алба.

40'
  • Пореден далечен удар, този път на Андрес Иниеста, отново много неточен.

39'
  • Гласуването за Играч на мача вече е активно, можете да дадете своя вот ТУК!!!

39'
  • Неточен удар отдалеч на Нолито.

37'
  • Удар от воле на Бускетс от границата на наказателното поле, но изключително неточен.

35'
  • Андрес Иниеста изведе по прекрасен начин Алваро Мората, който стреля диагонално, но на сантиметри от вратата на Петър Чех.

30'
  • Не забравяйте, че можете да гледате мача на живо с картина ТУК!

26'
  • Отборът на Ла Роха пое инициативата и започна все по-често да стига без особени проблеми до наказателното поле на чехите.

19'
  • Опасна ситуация в наказателното поле на Чехия, Давид Силва центрира остро топката към Алваро Мората, но Петър Чех се намеси с вещина, въпреки удара отблизо.

17'
  • Отборът на Чехия в никакъв случай не изглежда обречен в началните минути на мача, а напротив, тимът се опитва да наложи начален натиск.

13'
  • Остро центриране на Хуанфран към Мората, но Роман Хубник изчисти. Секунди след това топката отново бе отправена към Алваро Мората, но нападателят беше в положение на засада.