• 90’ Антоан Гризман
  • 90+7’ Димитри Пайе
  • Край на мача. Франция бие с 2:0 и се класира на осминафинал.

90+7'
  • Димитри Пайе бележи за 2:0. Той литна двама играчи в наказателното поле и с десния си крак прати топката в мрежата за втори път.

90+7'
  • Антоан Гризман носи победата на Франция. Той се разписа с глава след центриране на Адил Рами.

90'
  • Н'Голо Канте получи първия жълт картон за играч на Франция за груб фаул.

88'
  • Последна смяна за албанците. Излезе Арлинд Айети, влезе Фредерик Весели.

86'
  • Пореден страхотен шанс за Франция. Н'Голо Канте стреля, топката рикошира в защитник и излезе на сантиметри в аут.

85'
  • Амир Абраши получава жълт картон за фаул в центъра.

81'
  • Бакари Саня стреля на сантиметри от сглобката на вратата след подаване на Пайе. Страхотен шанс за Франция!

79'
  • Последна смяна в мача. Излиза Оливие Жиру, влиза Андре-Пиер Жиняк.

77'
  • Втора смяна за Албания, излиза Бурим Кукели, влиза Таулант Джака.

75'
  • Първа смяна за Албания. Излиза Анди Лила, влиза Одисе Роши.

72'
  • Оливие Жиру тресна гредата след удар с глава. Центрирането беше на Димитри Пайе.

68'
  • Втора смяна за Франция. Излиза Кингсли Коман, влиза Антоан Гризман.

68'
  • Бурим Кукели получи първия жълт картон в този мач.

55'
  • Доста по-хубава игра след почивката! И пореден шанс, този път за Франция. Димитри Пайе центрира великолепно от левия фланг и намери на далечната греда Пол Погба, но ударът му мина над вратата.

55'
  • Най-чистото положение в мача! Албания нацели гредата, след като Ледиан Мемушай стреля от вратарското поле, но слабият му удар се отклони от левия страничен стълб и впоследствие излезе в аут след добавката.

52'
  • Първи по-сериозен пропуск в мача. Блез Матюиди отклони топката към Кингсли Коман в наказателното поле и играчът на Байерн стреля с глава, но на 3-4 сантиметра в аут.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза Антони Марсиал, влиза Пол Погба.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част!

45+1'
  • Може би най-чистото положение преди почивката и то е пак за Албания. Ледиан Мемушай стреля опасно от пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но прати топката на сантиметри над вратата.

45'
  • Оливие Жиру стреля с глава след пряк свободен удар, но прекалено слабо и отново неточно. Все още нито една от двете врати не е застрашена особено.

37'
  • Доста постен мач! Вече цели 35 минути няма нито един точен удар към вратите.

35'
  • Хубав шанс за Албания, първи в мача за отбора, но изстреляната от фланга топка от страна на Ермир Леняни беше уловена от Лорис, а Садику на милиметри не можа да я засече в мрежата.

25'
  • Първа опасност в мача. След центриране на Димитри Пайе от пряк свободен удар Оливие Жиру стреля с глава над вратата.